Koeman zeurt over vermiste slippers

Koeman zeurt over vermiste slippers, wordt genadeloos geslacht op Twitter

Het leven van een financieel onafhankelijke oud-voetballer gaat niet over rozen. Ronald Koeman uitte op Twitter openlijk kritiek op het bedrijf Havaianas, dat hem 20 teenslippers zou moeten leveren. Maar die heeft hij nog altijd niet ontvangen.

En zoals het Twitter betaamt werd er met spot gereageerd op de boodschap van onze bondscoach, die dit WK lekker vrij is. “Moet je echt je reputatie inzetten voor 60 slippers?” vraagt iemand zich af.

Een hoop Everton-supporters reageren ook, met name over het mislukte transferbeleid van de coach. “Jij hebt 140 miljoen uitgegeven aan flops deze zomer. Tweet Ajax eens en vraag ze waar Davy Klaassen, is gebleven, want die is ook nooit komen opdagen.”

Hieronder een kleine bloemlezing. We kunnen ons voorstellen dat Ronald voortaan wel twee keer nadenkt voor hij zijn beklag op Twitter doet.

https://twitter.com/elknoppo/status/1011301302763229184

ook interessant

Camp Nou blijft gewoon Camp Nou, maar Barcelona heeft wel besloten het tweede stadion van de stad te...

Jep: hij kan het nog steeds. Tijdens een wedstrijd om het kampioenschap tussen New York Red Bulls en...

De tijd leek even stil te staan voor de complete selectie van Ajax, toen Abdelhak Nouri gisteren tijdens...

Andy van der Meyde treedt in de voetsporen van Barbie, Jokertje en Sterretje. Volgens RTL Boulevard onderhandelt de...

Het gaat goed met Zlatan Ibrahimovic. De Zweedse spits heeft het perfect naar zijn zin bij PSG en...

John Heitinga verkast voor de rest van het seizoen naar Fulham. De Nederlandse verdediger komt als huurling over...

error: Content is protected !!